رفتن به محتوای اصلی

پرده پلیسه

پرده پلیسه یکی از پرده‌های دکوری و تزیینی است که در انتشار نور در فضای منزل به عنوان بهترین گزینه شناخته می‌شود. این پرده نسبت به سایر پرده‌های تزیینی، انعطاف پذیری بیشتری دارد و به راحتی می‌توان از نورپردازی آن در شرایط مختلف استفاده کرد. معمولاً از پارچه‌های مختلفی از جمله پارچه‌های سنتزی برای پرده پلیسه استفاده می‌شود که انتخاب آنها به طرح و جنس پرده بستگی دارد.

این پرده ها ماهیتاَ رنگ و طرح خاص خود را دارند و مناسب برای منازل و دفاتر کار هستند. این پرده ها آمیزه ای جذاب از طراحی سبک مدرن بوده، صددرصد قابل شستشو و دارای ثبات فرم و شکل هستند و به گفته مصرف کنندگان با گذشت فصل ها از زیبایی آن ها کاسته نخواهد شد.

پرده های پلیسه جزو جدیدترین مدل پرده های روز دنیا است که قابل استفاده در سقف و سطوح شیبدار نیز می باشد.  این پرده ها دارای انواع  رنگ و طرح های خاص می باشند  و متناسب با نیاز و سلیقه مشتریان برای منازل و دفاتر کار مورد استفاده قرار می گیرند.

ویژگی های پرده پلیسه

  • رنگ و طرح متنوعی دارد.
  • دارای ثبات فرم،  شکل و رنگ می باشد.
  • در مقایسه با سایر پرده ها قیمتی مناسبی دارد.
  • کاملاَ قابل شستشو می باشد و شستشوی آن آسان است.
  • نصب آن آسان بوده و از قابلیت اتصال داخل قاب پنجره برخوردار است.
  • قابل نصب بر روی انواع پنجره ها از قبیل: چوبی – آهنی – آلومینیمی و یو پی وی سی.

سیستم قفل نخی

در این سیستم پرده بوسیله قفل و نخ بالا و پائین میرود.
در این سیستم بر اساس سفارش شما قفل میتواند سمت راست یا چپ ریل بالا تعبیه گردد.
این نوع پرده پلیسه قابل نصب به روی دیوار و سقف میباشد.
کنترل پرده های سایز بالا با نخ مشکل می باشد – بنابراین حداکثر مساحت در این سیستم ۳ متر مربع خواهد بود. چنانچه پنجره شما بزرگتر باشد – پرده شما را در ۲ یا ۳ تکه خواهیم ساخت.


سیستم کنترل دستی


در این سیستم پرده به وسیله دستگیره بالا و پائین میرود. این نوع پرده بطور خاص قابلیت نصب روی قاب شیشه پنجره را دارد. برای نصب این نوع پرده باید بالاترین قسمت پرده دسترس باشد- در غیر اینصورت پرده باید با سیستم قفل نخی ساخته شود.

الف: کنترل دستی یکطرفه
این پرده قابلیت جمع شدن ازیک طرف: بالا به پائین یا از پایین به بالا را دارد.
ب :کنترل دستی دو طرفه
این پرده قابلیت جمع شدن ازدو طرف:از بالا به پایین و همچنین از پائین به بالا را دارد.

موارد استفاده پرده پلیسه با سیستم کنترل دستی

زمانی که بدلیل مماس بودن قاب پنجره با سقف فضای کافی برای جمع کردن پرده موجود نباشد.
وقتی که پنجره شما از بالا و پائین قابلیت باز و بسته شدن دارد.طبعا” شما نیاز به پرده ای دارید که کاملا” مستقل از پنجره باشد. در این صورت پرده پلیسه کنترل دستی به شما این امکان را میدهد که در یا پنجره را بدون بالا و پائین کردن پرده باز و بسته نمائید. همچنین شما میتوانید در حالیکه پنجره باز است پرده را بالا یا پائین ببرید.
در مواردی ممکن است شما علاقه ای به پوشاندن قاب پنجره نداشته باشید. پرده پلیسه با سیستم کنترل دستی ضمن اینکه فقط شیشه را میپوشاند به شما امکان فراهم نمودن میزان پوشش و نور دلخواه را میدهد.

سیستم کنترل زنجیری

این پرده متناسب با نیاز مشتری در سایز بزرگ و یک تکه قابل ارایه میباشد. این نوع پرده هم به راحتی کنترل میشود و هم نمای جذابی دارد. در این سیستم قفل به دلبخواه مشتری در سمت راست یا چپ تعبیه خواهد شد، همچنین این پرده بر روی سقف یا دیوار قابل نصب میباشد.

برگشت به بالا